با رای ندادن مون معجزه میشه!

منطقی باشیم
با رای دادن ما قرار نیست معجزه بشه ...
ولی با رای ندادن مون چرا ....
اگر باز هم تندروها سوار کرسی های مجلس بشن معلوم نیست هر روز چه ژانگولر بازی در میارن و جای طرح تصویب میکنن و قانون میشه و سر آخر هم چماق میشه رو سر ما!
در مورد انتخابات مجلس که در بهترین حالت تا این لحظه 147 نفر عضو لیست اصلاح طلبان و اعتدالیون هستند. اگر ما همه به این 147 نفر رای بدیم یعنی تقریبا نصف این صندلی ها رو از نشستن کوچک زاده ها و لاله افتخاری ها مصون نگه داشتیم. اگر کوتاهی کنیم و تو هر لیست به چند تاشون رای بدیم یعنی باز اکثریبت دست افراطیون باقی خواهد ماند.
به یاد ندارم انتخاباتی را که جناح خاص حاکمیت تا این حد برای رای ندادن مردم تلاش کند. و این یعنی امکان تقلب در پایین ترین حد ممکن قرار دارد و احتمال حاکمیت اعتدال بر مجلس در صورت حضور حداکثری بالاترین احتمال موجود است. این را هم به یاد داشته باشید که در حال حاضر دست امثال دانشجو و محصولی از صندوق های رای کوتاه است.
پس اگر رای بدهیم مجلسی خواهیم داشت بدون کوچک زاده و حداد و نباوه و با حضور حداکثر چند تا مثل قاضی پور. آن وقت است که اگر فردا طرحی برای تعالی خانواده و ممنوعیت وازکتومی و ساپورت کلید زده شد می دانیم که هستند کسانی که بشود با فشار مطبوعاتی مجبورشان کرد جلوی طرح را بگیرند.
در مورد انتخابات خبرگان هم که نیاز به توضیح نیست
همه میدانیم که اگر به لیست کامل شهر هایمان رای دهیم چه اتفاق بزرگی ممکن است رخ دهد. حذف جنتی، مصباح و یزدی از شورایی که قرار است در صورت لزوم رهبر آینده را انتخاب کند یعنی جلوگیری از حاکمیت افراط گرایی آن هم در بالاترین سطح این نظام!
پس لطفا
اول از همه منتظر معجزه و شعار های گشت ارشادو جمع میکنم و صدای موزیک خیابونی و کارناوال نباشید و خودتون با زبون خوش بیاید برای خودتون شخصیت قایل بشید و رای بدید
ثانیا اگر با شرایط فعلی مخالفید؛ لطفا به صورت کامل به لیست رای بدید حتی یک نفر تندرو در این شرایط بازی رو بر می گردونه
شاید باورتون نشه ولی همین کار ساده شما آینده ی یک مملکت رو تعیین میکنه .... اگر باور ندارید یک لحظه چشماتون رو ببندید و به سال 92 برگردید و فکر کنید اگر الان ظریف نبود، چی بلایی قرار بود سرمون بیاد؟اخسان نادرپور